INTERNETTING
YOUR
BUSINESS

MOBİL ÇÖZÜMLER

a) Mobil Uygulamalar: Mobil uygulamalar global dünyada yeni olduğu halde o kadar hızlı gelişiyor ki.! Korkarız sizin işinizin büyümesi ve gelişmesi için sadece internette değil mobil dünyada da yer almak zorunda kalacaksınız.!

Mobil uygulamalara ulaşmak bir el mesafesinde olduğundan dolayı ulaşmak, kullanmak, faydalanmak o kadar hızlı ki bilgisayarlara bile ihtiyaç bırakmamaktadır. Mobil uygulamalara sadece dokunarak işlerimizi çözüyoruz.

Bunun yanında bilgisayaralarda yapamadığımız uygulamalar elimizin altında çok efektif kullanmaktayız. Resim paylaşımları, video paylaşımları, sosyal medya uygulamaları, geo location uygulamaları, gelişmiş sensörler vb.

Müşterilerimize mobil uygulamalar alanında yatırım yapmaları ve bu kültüre alışmalarını öneriyoruz. İhtiyaçlarınızın tesbit edilip doğru uygulamalar geliştirilerek firmanıza uygun çözümler sunulabilir. Mobil uygulamalar cep telefonlarına yüklenerek çalıştığından cep telefon donanımlarını ihtiyaçlara göre kullanabilmektedir. Örnek olarak mobil uygulama ile fotoğraf çekip, resim üzerinde efektler uygulayıp, paylaşma vb.

b) Mobil Web siteler: Gelişen trendlere göre müşterileriniz web sitenize artık cep telefonları ile erişmektedir. Bundan dolayı kolay kullanım ve işlevsellik olarak cep telefonları ile gösterilen web siteleri mobil yapıya uygun olması gerekmektedir. Örnek olarak mobil web sitesinden direk telefon numarası tıklandığında arama yapılabilmesi veya iletişimden haritaya erişildiğinde ulaşım rotasının belirlenmesi vb.